Dominium Aragon Tempranillo 2024

Dominium Aragon Tempranillo 2024

9.900 Ft

Kartonkedvezmény

Mennyiség*Kedvezmény (%)Kartonkedvezményes ár (/db)
6 +59.405 Ft
Egységár: 13.200 Ft / liter
Karton
Kartonkedvezmény

Vásárolj egy kartonnal kedvenc borodból vagy pezsgődből (azaz 6 db-ot), és 5% kedvezményt kapsz a karton végösszegéből

Leírás

Az Aragon Tempranillo ritkaság a magyar borvilágban. Öko művelésből, bio szemlélettel készült borunk vulkanikus talajon termett szőlőből született, amely markáns karaktert és különleges energiát ad neki. Illatában és ízében feketeribizli, cseresznye és szeder jelenik meg, melyet finom vaníliás és kakaós jegyek egészítenek ki. A vibráló gyümölcsösséget feszes szerkezet és hosszú lecsengés kíséri, igazi „bomba jó” Tempranillo stílusban. Kiváló választás vörös húsokhoz, sültekhez, de meglepően jól működik csokoládés desszertek mellé is.

További információk

Alkoholfok

14.5%

Borszín

Vörös

Cukorszint

Száraz

Évjárat

2024

Szőlőfajta

Tempranillo

Űrtartalom

0,75l

Egységár 13.200 Ft / liter, kartonkedvezmény esetén 12.540 Ft / liter

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Dominium Aragon Tempranillo 2024” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Bor

Akár ingyenes szállítás

Minimum 25 ezer Ft összegű vásárlás esetén ingyenes szállítást biztosítunk, alatta 1990 Ft

Karton
Kartonkedvezmény

Vásárolj egy kartonnal kedvenc borodból vagy pezsgődből (azaz 6 db-ot), és 5% kedvezményt kapsz a karton végösszegéből

Koccintás
Online-személyes tanácsadás

Segítségre van szükséged a tökéletes bor kiválasztásához? Kérdésed van a rendeléssel kapcsolatban? Hívj minket, vagy írj a chaten!

Sajt
Széles választék, saját készletről

Több száz borkülönlegességet kínálunk vásárlóinknak, amelyet néhány munkanapon belül szállítunk saját készletünkről

Czinkota Gáborné

“Finom borok. Hozzáértő kiszolgálás. Jó hangulatú borkóstolók ,ahol lehetőség van közelről megismerni a választékot szakértő ismertetéssel együtt..”

Mahler Viktor

“Rendszeresen szerveznek borkóstolókat, érdemes ellátogatni. Van néhány fajta bor, ami csak tőlük szerezhető be..”

Takács Márta

“Minőségi borok, hozzáértő, udvarias kiszolgálás. Csak ajánlani tudom!”

Iratkozz fel hírlevelünkre, és 10% kedvezményt kapsz első vásárlásodra!

Hírlevél (normál hírlevél feliratkozók)

Elmúltál 18 éves?